• blog szczęśliwego człowieka

  każdego dnia przypominam sobie, za ile rzeczy mogę być wdzięczny

  broken image

  DLACZEGO KOCHAM ŻYCIE

  Jestem trzydziestoośmioletnim facetem, który kocha swoje życie. Mam piękną żonę, piękne dzieci, ciekawą prace. I tak naprawdę wiodę zupełnie zwyczajne życie, ale potrafię się nim cieszyć naprawdę i dogłębnie.

  W życiu zdarza się nam tyle cudownych rzeczy, a tak często ich nie zauważamy. Radość mogą sprawić nam zakupy, seks, przytulenie żony, piękny zachód słońca.

  Jestem takim po trosze erotomanem, więc szczególnie cieszy mnie ta cielesna i cudowna część mojego męskiego życia. Ale euforią potrafi mnie napoić również dobra lektura czy wonna kawa.

  Zapraszam do lektury bloga prawdziwie szczęśliwego człowieka.

 • opowiem wam o tym, dlaczego kocham życie

  Jest wiele rzeczy, które powodują w nas szczęście. Szczęście, czyli prostą reakcję organizmu na wyskok hormonów szczęścia, dopamin, endorfin czy jak tam się one nazywają. Mnie sprawić radość i dać szczęście potrafi wszystko, a jedną z moich ulubionych rzeczy na świecie jest tadam tadam SEKS!!!

   

  Czy życie byłoby choć w połowie tak piękne, gdyby nie pachnące, miękkie, apetyczne, cudowne ciała naszych kobiet? i ten moment, kiedy możemy się z nimi połączyć w akcie wiekuistego zespolenia i największej bliskości!

   

  Jasne, seks jest cudowny i niezbędny do szczęścia, ale czy wiesz o tym, że jest równiez ZDROWY? tak, dosłownie, jest potrzebny dla dobrego samopoczucia ciała i ducha.

   

  SEKS REDUKUJE STRES

  Niby to wszyscy wiemy, ale nie wiemy, że zostało to nawet zbadane przez szkockich naukowców. Sprawdzili oni, że osoby po odbytym stosunku lepiej radzą sobie z rozwiązywaniem zadań matematycznych i innymi działaniami wymagającymi skupienia i ogarnięcia.

   

  No i jasna sprawa, że uwolnienie endorfin tuz przed orgamem idealnie relaksuje.

   

  Co więc ciekawe, nie musi to być seks z zywym człowiekiem, może być również... z zabawką. Warto więc pomyśleć, szczególnie, jeśli jesteś singlem, żeby sprawić sobie jakąś fajną zabawkę. Poczytaj na przykład tu

  https://www.sztucznawagina.pl/

   

  SEKS ZWALCZA BEZSENNOŚĆ

  Nie jest tajemnicą, że nigdy nie śpi się równie słodko i głęboko jak po drobrym seksie. Ale za to również odpowiadają proste, biologiczne mechanizmy. Po orgaźmie dostajemy wyrzut dopaminy, oksytycyny (hormon redukujący stres). A wiadomo, mniejszy stres, spokojniejsza głowa i śpi się cudownie i nieprzytomnie. No i całkiem dosłownie, po seksie dostajemy sporą dawkę prolaktyny, czyli po prostu i wprost hormonu, który powoduje senność.

   

  w tym kontekście należy się przypomnieć z tą informacją, naszym kochanym cudownym dziewczynom, które zawsze robią nam awantury, że po wszystkim obracamy się na bok i zasypiamy hehehe. Jak rzucisz jej kilka tych słów to może zrozumie, że to nie Twój wybór tylko biologia.

   

  SEKS REDUKUJE RYZYKO CHORÓB SERCA

  Uniwersytet w Anglii, w Bristolu, miał na oku całkiem zajebistą fuchę, czyli sprawdzanie, jak seks wpływa na działanie serca. Tak się dużo w sumie mówi o miłości i zakochaniu w kontekście serca, złamane serce, serce nie sluga i tak dalej. o seksie i sercu się jakoś mało mówi ehehhe a może też jest powiązanie.

  Jak widac jest i to duże, bo już jeden stosunek dobrze wpłwa na krążenie a regularne kochanie się, czy tez bzykanie czy jakkolwiek to zwać obniża az o połowę. Serce jest dotlenione i w ogóle dzieje się mu super.

   

  Czyli jak widac serce nie jest zaangażowane tylko w zakochanie, ale i całkiem dosłownie w cielesność.

   

  SEKS ZWALCZA BÓL

  tu o dziwo pomogli nam Niemcy. Sprawdzili to, co w sumie i tak wszyscy wiemy, czyli że regularne współżycie powoduje, że stałe i nękające bóle ustają, typ na przykład migrena czy nawet stawów. Ale kiedy mówią to naukowcy to się jakoś bardziej wierzy ;)

  Także jak Twoja kobieta będzie mówić, że się nie chce kochać bo coś tam, to jej o tym przypomnij ;)

   

   

   

  Inne ciekawostki związane z dobrym wpływem seksu na zdrowie człowieka np tu, i to jeszcze okraszone ślicznymi zdjęciami.

  https://tipy.interia.pl/artykul_16801,seks-to-zdrowie-13-zaskakujacych-zalet-seksu.html

   

   

  4.09.2018

  Seks to zdrowie

 • warto obejrzeć

  rzuć okiem

  Seks leczy ból

  wszystko co ciekawe i wazne na ten temat

 • bratnia dusza?

  pisz do mnie

  szczesciarz@wp.pl